Doğum Fotoğrafçısı

Doğum Fotoğrafçısı

Doğum Fotoğrafçısı

Doğum fotoğrafçısı olmak gerçekten çok zor bir iş olmakla beraber çokta güzel bir meslektir. Çünkü doğum fotoğrafçısı hem annenin ne hissettiğini onunla beraber hisseder hem de hislerine ortak olur. Doğum fotoğrafçısı hem anne ile hem de bebek ile ilk anları paylaşır.

Doğum fotoğrafçısı hakkında akılda bir sürü soru vardır. Mesela  o anlarda ki acı çektiğim fotoğraflarımı da çekecek misiniz? Resimleri doğum fotoğrafçısı dışında kimler görecek?  gibi bir çok soru…

Öncelikle doğum fotoğrafçısı hakkındaki bu soruları yanıtlamak daha doğru olur. Doğum fotoğrafçısının çekeceği tüm pozlar sizin isteğiniz doğrultusundadır. Daha önceden konuşulur ve o an geldiğinde sizin istediğiniz fotoğraflar çekilir. Ayrıca çekilen bu özel anları sizin isteğiniz olmadan  anne, baba ve doğum fotoğrafçısı dışında kimsenin görmesine müsaade edilmez.

Doğum fotoğrafçısı hakkında ki bu soruları cevapladıktan sonra gelelim neden bir doğum fotoğrafçısıyla çalışmak isteyeceğinize;

Doğum fotoğrafçısı  ilk kez annelik duygusunu tadacak olan anne adaylarımızın çocuklarına ilerde hem kendi resimlerini hem de doğum anındaki duygularını gösterebilecekleri bir arşiv oluşturuyor. Anne ve babanın hayatlarındaki  bu özel ve mutlu anı ölümsüzleştiriyor. Aylarca beklenen hamilelik dönemi bitmiş ve uğruna yaşanmaya başlanacak olan şirin şey yeryüzündeki ilk nefesini almaya başlamıştır. Bir ebeveyn için hayatta fotoğraflanması gereken daha önemli bir olay yoktur ve bu olay hatıraların en özelidir. işte doğum fotoğrafçısı olarak bilinen ve bu güzel anları ölümsüzleştiren kişiler anne ve babanın istekleri doğrultusunda  anılarınızı ölümsüzleştirir.  Bu güzel anlarınızı doğum fotoğrafçısının deklanjöre basmasıyla ölümsüzleşir.

sizde bir doğum fotoğrafçısıyla çalışmak istiyorsanız lütfen web sitemizi ziyaret ediniz.

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s